IBEA Idea 5301SB

idea 5301sb

ROZMIAR TRAWNIKA do 1.500 M2

IBEA Idea 5301SB

 SILNIK - dane techniczne

Typ pracy: 4-suwowy
Pojemność: 163,0 cm3
Marka silnika: Briggs & Stratton
Model silnika: 675 series
Starter: Pull Start
 Pozostałe dane techniczne

Szerokość cięcia: 53 [cm]
Napęd: kosiarka z napędem
Prędkość: 4 km/h
Zabezpieczenie: hamulec silnikowy
Budowa: stalowy korpus
Wysokość cięcia: 2,4 - 7,6 [cm]
Pojemność kosza: 60 [L]
Waga: 37 [kg]
Mulczowanie: TAK (w standardzie)

MADE IN ITALY - WYPRODUKOWANO WE WŁOSZECH

CENA DETALICZNA

2899,00 zł

RATY 10X0%

10 x 289,90 zł

Kosiarka spalinowa IBEA model Idea 5301SB to maszyna: PROFESJONALNA NIEZAWODNA TRWAŁA NIEZRÓWNANA

Kosiarka spalinowa IBEA model Idea 5301SB to profesjonalna maszyna klasy premium. Posiada intuicyjne ustawienia wysokości koszenia, poprzez dwie ergonomiczne dźwignie (po jednej na każdą oś), które podnoszą i opuszczają maszynę. Dostępnych jest 6 pozycji cięcia w zakresie od 24 mm do 76 mm. Mocne plastikowe koła są ze sobą połączone i zaprojektowane tak, aby wytrzymać znaczne ich zużycie. Dodatkową zaletą jest fakt, że zostały zamontowane na samosmarujących nylonowych tulejach. Wszystko po to by zapewnić płynną pracę i najwyższą trwałość. Dzięki takiemu rozwiązaniu technicznemu nie jest wymagana ich konserwacja.

Kosiarka spalinowa IBEA model Idea 5301SB posiada szerokość podwozia większą niż ślad rozstawu kół, co pozwala na równe cięcie wzdłuż ścian, krawędzi i miejsc o utrudnionym dostępie. Dzięki takiej budowie kosiarki jest mniej obszarów, które kwalifikują się do wykańczania ręcznego. Dodatkową zaletą układu jezdnego są wzmocnione i bardzo wytrzymałe koła - zaprojektowane tak, aby amortyzować wstrząsy.

WIDOK OSTRZA - 53 cm

idea 42 sr noz

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

SZYBKA i FUNKCJONALNA

 

Oprócz tradycyjnego systemu koszenia i zbierania, wszystkie kosiarki z gamy Idea są wyposażone w standardzie w urządzenia do mulczowania, czyli rozdrabnianie trawy i rozrzucanie jej po podłożu w celu użyźnienia gleby Przełączenie się pomiędzy poszczególnymi możliwościami polega na włożeniu specjalnie zaprojektowanej zaślepki do mulczowania. Jeśli mulczowanie lub zbieranie nie jest wymagane, to wykorzystujemy konstrukcję kosiarki, umożliwiającą wyrzucanie ścinków bezpośrednio na trawnik.

PRZEMYŚLANA KONSTRUKCJA

W pełni składana kierownica znacznie zmniejsza rozmiar całej maszyny, co znacząco ułatwiaja jej przechowywanie.

POJEMNIK NA TRAWĘ

Kosiarka Idea 5301SB posiada kosz o pojemności 60 litrów. Jego główną cechą jest poręczność. Łatwo mieści się między kierownicą, dzięki czemu można go bez wysiłku zainstalować i zdjąć. Ponadto szeroki otwór znacznie ułatwia opróżnianie. Jest to szczególnie ważne w przypadku kosiarki, która tak wydajnie zbiera i zagęszcza ścinki w łapaczu.

ŁATWE CZYSZCZENIE

Po skończonym koszeniu czyszczenie kosiarki nie stanowi już żadnego problemu! Kosiarka posiada specjalnie zaprojektowane standardowe szybkozłącze, dzięki któremu możliwe jest podpięcie węża i dokładne umycie maszyny. Jest to niezwykle prosty i szybki sposób na zachowanie czystości maszyny. Czyszczenie komory tnącej jest ważne, gdyż pozwala utrzymać wysoką wydajność przez długi czas, szczególnie w trybie mulczowania. Szybkie i łatwe czyszczenie, aby Twoja Idea 5301SB była w trybie ekspresowym wyczyszczona i gotowa do kolejnego użycia. 

MOŻLIWOŚCI KOSIARKI

MULCZOWANIE (w standardzie)

Bez zaślepki. Bez zaślepki.
ŁATWE PRZECHOWYWANIE

Gotowa do pracy. Gotowa do pracy.