Ibea

 

Pielęgnacja terenów zielonych oraz ich utrzymanie w nienagannym stanie zawsze związane jest z jakością, wydajnością i bezawaryjnością używanych maszyn. To właśnie dzięki używanym przez Ciebie maszynom osiągasz świetne rezultaty, oszczędzasz czas i swoje siły, by na samym końcu pracy móc się cieszyć wymarzoną estetyką swojego zielonego terenu. To wszystko ma wpływ na Twoją osobistą satysfakcję.

W tak zróżnicowanej światowej ofercie spalinowych maszyn ogrodowych to właśnie IBEA jest punktem odniesienia dla każdego, od profesjonalisty po wymagającego użytkownika. Dzieje się tak ze względu na najwyższą jakość naszych produktów, ich profesjonalizm i kompetencje pracowników naszej marki.

IBEA jest w całości firmą włoską. Natomiast najważniejszą naszą cechą jest fakt, że posiadamy wieloletnie doświadczenie „w terenie”, zdobyte przy pielęgnacji najtrudniejszych i najbardziej wymagających terenów zielonych. IBEA projektuje, produkuje i sprzedaje swoje maszyny, mając na uwadze jedną najważniejszą i precyzyjnie wyrażoną wartość: JAKOŚĆ.

 Maszyny Ibea są zaprojektowane i zbudowane z najwyższą starannością właśnie po to, aby wyróżniać się wśród najlepszych maszyn, jakie oferuje światowy rynek. Dbałość o jakość naszych produktów obejmuje również wykorzystywanie nowych technologii w produkcji, by zapewnić naszym klientom produkty bezpieczne, ekologiczne, trwałe i niezwykle wydajne.

Nasza sieć dystrybucji maszyn na terenie Polski opiera się wyłącznie na firmach, które są w stanie doradzić klientom w wyborze odpowiedniej maszyny, wesprzeć go wykwalifikowaną pomocą techniczną, oraz przeprowadzić naprawy, jeśli byłby potrzebne. Ibea wraz z wyłącznym Dystrybutorem marki na rynek Polski, firmą Merkator, zapewnia szybką dostawę części zamiennych, co minimalizuje czas przestoju maszyny i pozwala ekspresowo rozwiązywać problemy wynikające ze zużycia lub awarii komponetów.